+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

Tájékoztató az iskolai beíratkozásról a tanköteles korú óvodások szülei számára


2020.04.01.
A kunszigeti iskolába felvételt kérő gyermekek szülei tájékozódjanak az iskola elérhetőségein!

Tisztelt Szülők!

A 2020/2021-es tanítási évre történő iskolai beiratkozások szervezését – figyelemmel az országos járványügyi helyzetre – az emberi erőforrások miniszterének 7/2020. (III. 25.) határozata a 2020/2021. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról rendkívüli módon szabályozza – áll az Oktatási Hivatal tájékoztatójában (https://www.oktatas.hu/kozneveles/aktualis_tanev_esemenyei/iskolai_beiratkozas_2020).

A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI-ba felvételüket kérő gyermekek szüleit kérjük, hogy az iskola bármely elérhetőségén tájékozódjanak a felvétel módjáról és idpontjáról! (kunszigetiskola.hu; iskola@kunsziget.hu).
 

Hírek, aktualitások

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2023/2024-es tanévre
A Tündérvár Óvoda rendes működési rendjéről fenntartói tájékoztató
A kunszigeti iskolába felvételt kérő gyermekek szülei tájékozódjanak az iskola elérhetőségein!

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat