+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

Ősz a nagycsoportban


2016.11.22.
Kedves Szülők!
Eseménydús időszakon vagyunk túl, s hasonlóan pergős időszak elé nézünk. Erről szeretnénk Nektek pár szóban tájékoztatást nyújtani.


Október 19.-én a gyermekek „meseszínházban” jártak, a Mátyás király és Furulyás Palkó című mesét nézhették meg. A gyermekek nyilatkozatai alapján bátran állíthatjuk, hogy mindenkinek nagyon tetszett az előadás, melynek kis időre Ők is szereplőivé válhattak. /Néhány képet a galériában láthattok./
 
November 4.-én óvodánk Óvodásolimpiát szervezett, immár második alkalommal, melyen csupa jókedvű felnőtt és kisgyermek vett részt. Ovink 10 fős csapata nyerte meg a „Játékos sor- és váltóversenyt”, mely egyben azt is jelentette, hogy nálunk maradt a vándorserleg, újabb egy esztendőre. A versenyről, csapatokról, eredményhirdetésről is láthattok néhány képet a galériában!
 
November 11.-én megemlékeztünk Szt. Márton legendájáról, s a jeles naphoz kapcsolódóan libás dekorációval, mécsesekkel, dalokkal, körjátékokkal készültünk. Néhány képet találtok ehhez kapcsolódóan is!
 
November 12.-én falunk időseit köszöntő ünnepségen szerepeltek gyerkőceink, verses illetve /az előző jeles naphoz kötődő/ libás körjátékos összeállítással. Mindkettőnk nevében mondhatom, hogy a gyerekek nagyon ügyesek voltak, büszkék vagyunk Rájuk!
 
November 18.-án pénteken lesz az utolsó őszi úszásóra, melyen  a szülőket is szívesen látják az oktatók. Az eltelt időszakban ismét készült néhány úszós kép, melyeket a galériában megtekinthettek.
 
November 29.-én KEDDEN nyílt nap lesz csoportunkban, melyre sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!
 
December 5.-én gyümölcsnap, illetve ami a gyerekek számára bizonyára fontosabb: ekkor érkezik hozzánk a MIKULÁS!
 
December 6.-án „otthoni játék”-nap lesz.
 
 
Decemberi fogadóóráink az alábbiak szerint alakulnak:
December 7.-én SZERDÁN fél 5-től fél 6-ig Andi óvónéninek
December 8.-án CSÜTÖRTÖKÖN 3 órától 4 óráig Erika óvónéninek lesz fogadóórája.
 

Hírek, aktualitások

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2024/2025-ös tanévre
Szeretettel várunk minden érdeklődőt június 28-án, szerdán 16:30-tól a kunszigeti plébánia udvarára, ahol az illatos növényből dísztárgyakat készíthetnek.
Immár 7. alkalommal rendezett rajzversenyt február 3.-án, pénteken a győrújfalui óvoda, melyre 5 fős csapatokkal lehetett nevezni. Vendéglátóinkkal együtt hat település nagycsoportosai mérték össze tehetségüket rajzolásban, festésben. Óvodánkat: Beke Attila, Fülöp Lara, Kuller Jázmin, Tóth Bendegúz, illetve Varga Viktória képviselte.

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat