Nagycsoportos névsor

14. Szalai Kata
  15. Józsa Csaba
  16. Kungl Mihály

Védjük gyermekeinket és egymást, előzzük meg a koronavírus elterjedését! Kérjük, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet alatti óvodai ügyeleti nyitva tartás alatt tartsák be az alábbiakat.
Kunsziget Község Önkormányzata Képviselő-testülete a koronavírus járvány terjedésének megelőzése és a következményeinek elhárítása érdekében a Tündérvár Óvoda Kunsziget és a Manóvár Családi Bölcsőde működtetése körében szükséges intézkedések bevezetéséről döntött.