+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

Nagycsoportos névsor


2016.08.24.
2016/2017 nevelési év névsora

 1. Szalai Luca Erzsébet
 2. Varga Viktória
 3. Beke Regina
 4. Beke Attila
 5. Borbély Amira Márta
 6. Kuller Jázmin
 7. Bélavári Adél
 8. Varga Dániel Bálint
 9. Fülöp Lara
 10. Mujzer Liliana
 11. Tóth Bendegúz
 12. Szalai Nándor
 13. Kerekes Eszter Sára
 14. Szalai Kata
 15. Józsa Csaba
 16. Kungl Mihály

Hírek, aktualitások

Védjük gyermekeinket és egymást, előzzük meg a koronavírus elterjedését! Kérjük, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet alatti óvodai ügyeleti nyitva tartás alatt tartsák be az alábbiakat.
Kunsziget Község Önkormányzata Képviselő-testülete a koronavírus járvány terjedésének megelőzése és a következményeinek elhárítása érdekében a Tündérvár Óvoda Kunsziget és a Manóvár Családi Bölcsőde működtetése körében szükséges intézkedések bevezetéséről döntött.
Tündérvár Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére.

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat