+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

Nagycsoportos hírek


2017.02.22.
Kedves Nagycsoportos Szülők!

Ismét mozgalmas időszak zajlik csoportunk életében, a közelmúlt illetve az elkövetkezendő időszak eseményeiről szeretnénk ezúton is tájékoztatni Benneteket.


Február 10.-én/ pénteken/ nagyot buliztunk óvodánk, csoportunk farsangi bálján. A felvonulás, tánc, játékos versengések között finom sütiket ettünk, még finomabb gyerekpezsgőket, üdítőket ittunk a Ti hozzájárulásotoknak köszönhetően. Reméljük a gyerekek is csupa jó élménnyel tértek haza ezen a napon! A galériában már megtekinthetőek a képek, továbbiakat majd a féléves „körbejárós” pendrivén láthattok még.

Február 20-án /hétfőn/ kedves invitálásnak eleget téve megtekintettük a „Didergő király” című mesét, a kunsziget általános iskola színjátszó csoportjának előadását. Az előadás felnőtteknek, gyermekeknek egyaránt nagyon tetszett. - Köszönjük az élményt!- A képek is készültek, melyek a galériában hamarosan megtekinthetők.
Mint azt már olvashattátok honlapunkon illetve a csoportszobánknál kifüggesztett meghívón is, február 25-én /szombaton/ sok szeretettel várnak Benneteket a gyerekekkel együtt a kunszigeti iskolába a Suli Hívogatóra!

Február 28-án /kedden/ meseelőadást nézhetünk meg az óvodában, melynek címe: „A mezei és a városi egér”

Március 6-án /hétfőn/ gyümölcsnap lesz a csoportban.
 
Március 7-én /kedden/ ismételten nyílt napra várunk minden kedves érdeklődőt a nagycsoportban!
 
A nyílt nap miatt szerdán, március 8-án hozhatnak a gyerekek otthoni játékot!
Szintén március 8-án /szerdán/ lesznek a havi fogadóórák, mégpedig:
·         Negyed 4-től- negyed 5-ig Andi óvónéninek
·         Fél 5-től fél 6-ig pedig Erika óvónéninek.
Jelentkezni majd a szokásos módon, feliratkozással lehet.
 
Március 13-án /hétfőn/ emlékezünk meg óvodánkban a nemzeti ünnepünkről, március 15-ről. Az ünnepi műsort a mi csoportunk adja elő, ezért kérünk Benneteket, hogy ezen a napon a gyerekek hozzanak „ünneplő” ruhát.(Fehér blúz, ing, sötét nadrág, szoknya illetve fehér harisnyanadrág). Tízórai után fogunk átöltözni. Kokárdát minden kisgyereknek varrunk.

Másnap, március 14-én /kedden/ délelőtt ismét Iskolanyitogatóra invitáltak bennünket a társintézménybe, ezúttal a 3. osztályba fogunk betekinteni.
Szintén ezen a napon /március 14-én, kedden/ délután 17 órai kezdettel tartják falunk ünnepi megemlékezését, melyen szerepelnek nagycsoportosaink is. Kérünk Benneteket, hogy háromnegyed 5-re hozzátok a gyerekeket a kultúrházba, ünneplő ruhába felöltöztetve! (Lsd. előzőleg)
 
Egyelőre ezek az események olvashatóak, várhatóak előre. Mivel ez most így elég „ömlesztettnek” tűnhet, természetesen folyamatosan tájékoztatunk Titeket a csoportszobánknál elhelyezett faliújságon is!
Erika és Andi
 

Hírek, aktualitások

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2023/2024-es tanévre
A Tündérvár Óvoda rendes működési rendjéről fenntartói tájékoztató
A kunszigeti iskolába felvételt kérő gyermekek szülei tájékozódjanak az iskola elérhetőségein!

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat