A vajaspánkó

2017.02.07.

Immár 7. alkalommal rendezett rajzversenyt február 3.-án, pénteken a győrújfalui óvoda, melyre 5 fős csapatokkal lehetett nevezni. Vendéglátóinkkal együtt hat település nagycsoportosai mérték össze tehetségüket rajzolásban, festésben. Óvodánkat: Beke Attila, Fülöp Lara, Kuller Jázmin, Tóth Bendegúz, illetve Varga Viktória képviselte.

Az idei verseny témája stílusosan -medvék kibújásához kapcsolódóan- A „vajaspánkó” című mese volt. Első feladatként ennek egy-egy jelenetét kellett ábrázolniuk a gyerekeknek,  a  jó hangulatú vetélkedő második részében pedig kedvenc mackójukat kellett lefesteniük.
Az eredményhirdetésre várva vidám medvés illetve farsangi dalokat énekeltünk közösen, illetve csupa finomsággal kínáltak bennünket vendéglátóink: szendvicsekkel, gyümölccsel,”medvekaláccsal”, üdítővel, „vajaspánkóval” (lekváros fánkkal).
A vidám, jó hangulatú délelőtt pillanatok alatt elérkezett az eredményhirdetéshez, mely számunkra nagy örömet okozott. Óvodánk csapata 3. helyezett lett, egyéniben Fülöp Lara 4. helyezett, Kuller Jázmin pedig különdíjas lett.  Gratulálunk Nekik!
Ezúton szeretnénk megköszönni az önkormányzatnak, hogy buszt biztosított számunkra, Tóth Róbertnek pedig azt, hogy sofőrként rendelkezésünkre állt!
A verseny pillanatairól, a gyerekek produktumairól láthattok néhány képet a galériában.
Frank Gyuláné (Andi néni)

Kunsziget Község Önkormányzata a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Tündérvár Óvoda intézményvezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére.
Beíratás időpontja, helyszíne: Kunszigeten a Tündérvár Óvodában 9184 Kunsziget, József Attila utca 2/a 2018. április 25. (szerda) 13:00-18 óráig és 2018. április 26. (csütörtök) 8:00- 11 óráig lesz.