+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

A vajaspánkó


2017.02.07.


Immár 7. alkalommal rendezett rajzversenyt február 3.-án, pénteken a győrújfalui óvoda, melyre 5 fős csapatokkal lehetett nevezni. Vendéglátóinkkal együtt hat település nagycsoportosai mérték össze tehetségüket rajzolásban, festésben. Óvodánkat: Beke Attila, Fülöp Lara, Kuller Jázmin, Tóth Bendegúz, illetve Varga Viktória képviselte.


Az idei verseny témája stílusosan -medvék kibújásához kapcsolódóan- A „vajaspánkó” című mese volt. Első feladatként ennek egy-egy jelenetét kellett ábrázolniuk a gyerekeknek,  a  jó hangulatú vetélkedő második részében pedig kedvenc mackójukat kellett lefesteniük.
Az eredményhirdetésre várva vidám medvés illetve farsangi dalokat énekeltünk közösen, illetve csupa finomsággal kínáltak bennünket vendéglátóink: szendvicsekkel, gyümölccsel,”medvekaláccsal”, üdítővel, „vajaspánkóval” (lekváros fánkkal).
A vidám, jó hangulatú délelőtt pillanatok alatt elérkezett az eredményhirdetéshez, mely számunkra nagy örömet okozott. Óvodánk csapata 3. helyezett lett, egyéniben Fülöp Lara 4. helyezett, Kuller Jázmin pedig különdíjas lett.  Gratulálunk Nekik!
Ezúton szeretnénk megköszönni az önkormányzatnak, hogy buszt biztosított számunkra, Tóth Róbertnek pedig azt, hogy sofőrként rendelkezésünkre állt!
A verseny pillanatairól, a gyerekek produktumairól láthattok néhány képet a galériában.
Frank Gyuláné (Andi néni)
 

Hírek, aktualitások

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2024/2025-ös tanévre
Szeretettel várunk minden érdeklődőt június 28-án, szerdán 16:30-tól a kunszigeti plébánia udvarára, ahol az illatos növényből dísztárgyakat készíthetnek.
Immár 7. alkalommal rendezett rajzversenyt február 3.-án, pénteken a győrújfalui óvoda, melyre 5 fős csapatokkal lehetett nevezni. Vendéglátóinkkal együtt hat település nagycsoportosai mérték össze tehetségüket rajzolásban, festésben. Óvodánkat: Beke Attila, Fülöp Lara, Kuller Jázmin, Tóth Bendegúz, illetve Varga Viktória képviselte.

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat