+36-96-495-143
tundervarkunszigethu

A házimacska


2016.11.22.
November 14.-re meghívást kapott csoportunk „iskolanyitogatóra”, az iskolás léttel való ismerkedésre. A gyerekek mellett az érdeklődő szülőket is sok szeretettel várták az iskola pedagógusai!

Ez több alkalomra szóló invitálás, ezen a napon a 4. osztályban, környezetismeret órán vehettünk részt. Eszter néni az ovisokat az iskolások közé ültetve, őket is bevonva a munkába, tartotta meg az órát, melynek anyaga a „macska” volt. Sok új,  hasznos információt tudhattak meg a gyerekek a játékos óra keretében. A foglalkozás lezárásaként mindenki készíthetett magának egy fakanál-báb cicát, illetve kedves meglepetésként kaptunk egy-egy fényképet az osztályról,  helyes, cicás képkeretben. Ezúton is még egyszer köszönjük a meghívást! Néhány fénykép is készült, amit a galériában láthattok.
 

Hírek, aktualitások

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2023/2024-es tanévre
A Tündérvár Óvoda rendes működési rendjéről fenntartói tájékoztató
A kunszigeti iskolába felvételt kérő gyermekek szülei tájékozódjanak az iskola elérhetőségein!

Fotógaléria


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába. További információért kérjük, olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat