Meghívó

2018.11.27.
Öltöztessük ünnepi díszbe környezetünket az év legszebb ünnepére!

Szeretettel várjuk községünk lakóit és az érdeklődőket
2018.december 1-én szombaton 9 órától a
 Tündérvár Óvoda munkatársai által szervezett ádventi kézműves foglalkozásra intézményünk aulájába, ünnepi dekoráció készítésére.
Kérjük, hozzanak magukkal metszőollót, csípőfogót,
 lehetőség szerint tartós örökzöldet
(tuja, tiszafa, citrusok, buxus, borostyán) esetleg ragasztópisztolyt.
A programon elsősorban felnőttek részvételére számítunk.

Tündérvár Óvoda munkatársai

A kunszigeti iskolába felvételt kérő gyermekek szülei tájékozódjanak az iskola elérhetőségein!
A veszélyhelyzet miatt a korábbi évektől eltér a beiratkozás rendje.
Védjük gyermekeinket és egymást, előzzük meg a koronavírus elterjedését! Kérjük, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet alatti óvodai ügyeleti nyitva tartás alatt tartsák be az alábbiakat.