Munkatársaink

Igazgató:

Tubáné Horváth Erika
Igazgató, óvodapedagógus, mozgásfejlesztő pedagógus, gyógypedagógiai óvodapedagógus
Frank Gyuláné
Óvodapedagógus, nyelv és beszédfejlesztő pedagógus,közoktatás vezető

Mezeiné Sipos Szilvia
Dajka

Tóthné Balogh Nikolett

Vargáné Frank Tünde
óvodai dajka

Horváth Hajnalka
Óvodai dajka

Fazekasné Kovács Krisztina
Pedagógiai asszisztens

Farkas Ferencné

Gödri-Horváth Éva

Tájékoztató óvodai beiratkozásról a 2024/2025-ös tanévre
Szeretettel várunk minden érdeklődőt június 28-án, szerdán 16:30-tól a kunszigeti plébánia udvarára, ahol az illatos növényből dísztárgyakat készíthetnek.
Immár 7. alkalommal rendezett rajzversenyt február 3.-án, pénteken a győrújfalui óvoda, melyre 5 fős csapatokkal lehetett nevezni. Vendéglátóinkkal együtt hat település nagycsoportosai mérték össze tehetségüket rajzolásban, festésben. Óvodánkat: Beke Attila, Fülöp Lara, Kuller Jázmin, Tóth Bendegúz, illetve Varga Viktória képviselte.